S-Druk Opakowania Premium

W S-Druk zajmujemy się produkcją opakowań Premium dla wiodących marek przemysłu kosmetycznego. Nie tylko polskich, ale i europejskich, bo to za granicę trafia duża część produkowanych przez nas opakowań. Zaufanie zagranicznych Klientów zdobyliśmy dzięki produktom wysokiej jakości, odznaczających się ekskluzywnym wyglądem. Ten efekt uzyskujemy poprzez połączenie kreatywności, innowacji i szerokiego wachlarza uszlachetnień nadruku.

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam wprowadzać w życie śmiałe, a zarazem skomplikowane projekty naszych Klientów. Dzięki temu S-Druk cieszy się dzisiaj opinią sprawdzonego partnera wśród renomowanych firm, które powierzyły i wciąż powierzają wykonanie opakowań Premium. Przekonaj się, jak wiele mamy do zaoferowania i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Ponieważ o opakowaniach Premium wiemy wszystko, chętnie doradzamy naszym Klientom, dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. W S-Druk zapewniamy także kompleksową obsługę. W oparciu o najnowsze trendy przygotujemy materiały do druku we własnym studiu DTP.

Drukujemy opakowania z szeroką gamą uszlachetnień lakierami hybrydowymi UV (strukturalnymi) oraz farbami metalicznymi. Oferujemy druk w formacie B2 z lakierem UV i technologią COLD STAMPING-u, zarówno na tworzywach sztucznych, foliach metalicznych, jak i innych podłożach niewsiąkliwych. Tak przygotowany produkt z pewnością trafi w wysublimowane gusta tych konsumentów, którzy cenią sobie najwyższą jakość i niepowtarzalny charakter opakowań.

Więcej informacji znajdziesz na www.sdruk.pl

Grupa  3 Druk spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

ul. Balicka 100, 30-149 Kraków
tel.: +48 12 626 05 80

©2018 | Polityka prywatności
S-Druk

biuro@sdruk.pl

Więcej informacji:
www.sdruk.pl
Plastcard

biuro@plastcard.pl

Więcej informacji:
www.plastcard.pl