Osłona twarzy w Twoim stylu

Zobacz kopertę:

Osłona twarzy która się wyróżnia! Postaw na modne wzory*:

Skontaktuj się z nami:

PL e.pedo@sdruk.pl, tel +48 880 11 67 66
EN gramut@plastcard.pl, tel +48 725 666 905
DE kkapusniak@plastcard.pl, tel +48 725 666 877

*Wybrane wzory. Zaprojektuj własny wzór wydrukujemy go za darmo.
Certyfikowany materiał medyczny
  • Możliwość sterylizacji osłony promieniowaniem gamma i tlenkiem etylenu
  • Nie matowieje przy dezynfekcji środkami na bazie alkoholu
  • Specjalna powierzchnia łatwa w utrzymaniu czystości
  • Wysoka transparentność i niepalność
  • Niemiecki producent
Materiał medyczny spełnia normy: • dyrektywa UE EC 10/2011 • rekomendacja BfR RXVII • zgodność ze standardami US Pharmacopeia (USP) klasa VI i normą ISO 10993 • spełnia normy ROHS, REACH i nie zawiera substancji będących na listach ECHA i SVHC włącznie z aktualną listą kanadyjską
Instrukcja

Instrukcja składania

zdezynfekuj lub umyj ręce
zdezynfekuj osłonę
podpisz swoją osłonę
złóż osłonę według ilustracji
Produkt składa się z 4 elementów:
A osłona wykonana ze specialnego tworzywa MEDICAL
B pasek czołowy z taśmą samoprzylepną i miejscem do podpisu
C gąbka czołowa
D taśma elastyczna do regulacji
Instrukcja
Uwaga: Przed użyciem należy osłonę zdezynfekować, stanowi uzupełnienie pozostałych koniecznych środków ochrony indywidualnej. Nie jest produkowana w warunkach aseptycznych, nie zastępuje maseczki chroniącej układ oddechowy. Producent Grupa 3 Druk spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. oświadcza, że osłony na twarz jego produkcji spełniają wymagania Krajowego Konsultanta w dziedzinie chorób zakaźnych, potwierdzone wynikami badań laboratoryjnych. Dokument referencyjny: „Sprawozdanie z badań nr GL.4131.46.2020”. Produkty spełniające powyższe kryteria (bez poświadczonej certyfikatem oceny zgodności) mogą być wprowadzane do obrotu i używane wyłącznie w okresie podwyższonego zagrożenia epidemicznego i epidemii nie dłużej jednak niż w ciągu 30 dni od dnia zakończenia stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2. Dodatkowo, Firma Grupa 3 Druk spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., w celu umożliwienia sprzedaży i używania osłon do twarzy również po odwołaniu zagrożenia epidemicznego i epidemii, podjęła działania zmierzające do uzyskania pełnej oceny zgodności i certyfikatu (CE) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej.

Film z instrukcją składania osłony twarzy w twoim stylu:

Wersja ekonomiczna

Film z instrukcją składania osłony twarzy ekonomicznej:

Grupa3 dla medyków

Drukarnia GRUPA3DRUK - przekazując 14 000 osłon - dołączyła do biznesów wpierających służbę zdrowia oraz personel medyczny pracujący m.in. w ośrodkach pomocy społecznej.

W obliczu stale napływających informacji o niedoborach sprzętu ochronnego dla najbardziej narażonych krakowska drukarnia, która na co dzień zajmuje się drukiem opakowań premium dla marek sektora kosmetycznego oraz plastikowych kart podarunkowych i zbliżeniowych, bez wahania przekierowała część sił i środków do produkcji osłon twarzy.

Osłony zapobiegają mimowolnemu dotykaniu twarzy, przez co są idealnym uzupełnieniem ochrony przed panującym obecnie wirusem. Lekarze zwracają uwagę na to, że są lekkie - przez co komfortowe w noszeniu, a pod względem praktycznym i użytkowym bardzo dobrze spełniają swoją funkcję. Wykonane są z materiału produkowanego w Unii Europejskiej oraz spełniają wymagania Krajowego Konsultanta w dziedzinie chorób zakaźnych, potwierdzone wynikami badań laboratoryjnych.

Do tej pory GRUPA3DRUK, w ramach darowizny przekazała 14 000 osłon twarzy do miejsc, gdzie sprzęt ochronny jest produktem pierwszej potrzeby – szpitali, ośrodków pomocy, hospicjów. Właściciele firmy zapowiadają, że to jednak nie koniec i drukarnia będzie przekazywała kolejne tysiące osłon. Nie ma cenniejszej inwestycji biznesowej niż zdrowie nasze i naszych najbliższych!

Zobacz:   Rekomendacje   |   Podziękowania
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem
Imię i Nazwisko Firma: Adres email: Opis zapytania:

Administratorem podanych danych osobowych jest Grupa 3 Druk spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Balicka 100, 30-149 Kraków, dalej Grupa3 Druk sp. z o o Sp.k. z którym można się skontaktować w następujący sposób: elektronicznie na adres e-mail: biuro@sdruk.pl, pisemnie pod adresem: jest Grupa 3 Druk spółka z ograniczonąodpowiedzialnością Sp.k. ul. Balicka 100, 30-149 Kraków, telefonicznie: +48 12 626 05 80.Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych 2016/679 (RODO), informujemy, że dane będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO), tj. udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania zapytania i uzyskania odpowiedzi. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo: (1) żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jak również (2) wniesienia skargi do organu nadzorczego (w Polsce – GIODO), jeżeli uważa, że przetwarzanie jej danych narusza prawo.

lub Skontaktuj się bezpośrednio:

PL e.pedo@sdruk.pl, tel +48 880 11 67 66
EN gramut@plastcard.pl, tel +48 725 666 905
DE kkapusniak@plastcard.pl, tel +48 725 666 877

Grupa  3 Druk spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

ul. Balicka 100, 30-149 Kraków
tel.: +48 12 626 05 80

©2018 | Polityka prywatności
S-Druk

biuro@sdruk.pl

Więcej informacji:
www.sdruk.pl
Plastcard

biuro@plastcard.pl

Więcej informacji:
www.plastcard.pl