#grupa3drukmedykom

Dołączamy do walki z koronawirusem!

Wierzymy, że w tym wymagającym czasie musimy być razem, bezinteresownie się wspierać i dbać o siebie nawzajem. Dlatego podjęliśmy decyzję o przekierowaniu części sił i środków do produkcji przyłbic ochronnych, wspierających walkę z koronawirusem.

Do tej pory udało nam się wyprodukować 14 000 przyłbic, które w ramach darowizny przekazaliśmy personelowi medycznemu polskich szpitali, ośrodków pomocy i innych placówek, gdzie sprzęt ochronny jest produktem pierwszej potrzeby.

Tysiące przyłbic!

To jednak nie koniec – planujemy produkcję kolejnych tysięcy przyłbic miesięcznie. Nasze przyłbice są wykonane z materiału produkowanego w Unii Europejskiej, posiadającego deklarację zgodności (CE). Pod względem praktycznym i użytkowym przyłbice spełniają swoją funkcje – zostały zaprojektowane i przetestowane z pomocą lekarzy ze szpitali w Krakowie.

Pomoc do rąk własnych!

Na co dzień grupa3druk specjalizuje się w druku opakowań premium dla marek sektora kosmetycznego oraz produkcji giftowych kart plastikowych. Obecnie nasi stali partnerzy handlowi – firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne i Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona – wspierają nas w działaniach na rzecz walki z koronawirusem. Dzięki nim wraz z przyłbicami przekazujemy medykom kilka tysięcy kremów do rąk!

 


 

Pobierz etykietę
Zobacz film instruktażowy jak złożyć przyłbicę

Grupa  3 Druk spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

ul. Balicka 100, 30-149 Kraków
tel.: +48 12 626 05 80

©2018 | Polityka prywatności
S-Druk

biuro@sdruk.pl

Więcej informacji:
www.sdruk.pl
Plastcard

biuro@plastcard.pl

Więcej informacji:
www.plastcard.pl